لوله استیل ۲۰۱

لوله استیل ۲۰۱ یکی از آلیاژ های معروف و با کاربرد بالا در بین انواع مختلف لوله استیل می باشد.

لوله استیل از حدود ۵% کروم و مقدار کمتری نیکل ساخته می شود به همین دلیل نسبت به لوله استیل ۳۰۴ و لوله استیل ۳۱۶ مقاومت کمتری دارد.

همچنین لوله استیل ۲۰۱ در برابر خوردگی، پوسیدگی و زنگ زدگی نیز نسبت به انواع دیگر مقاومت کمتری از خود نشان می دهد. لوله های دکوراتیو و یا لوله های دکوراسیون بیشتر از جنس لوله استیل ۲۰۱ می باشند. مصارف اصلی لوله استیل ۲۰۱ شامل لوله نرده یا لوله استیل ۲۰۱ برای نرده، لوله استیل تزئینی، لوله استیل نما، لوله استیل پنجره و محافظ تخت، لوله استیل کابینت، لوله استیل راه پله، لوله استیل طلایی و … می شود.

لوله استیل 304

قیمت لوله استیل ۲۰۱

قیمت لوله استیل ۲۰۱ نسبت به لوله استیل ۳۰۴ و لوله استیل ۳۱۶ کمترمی باشد و این امر به دلیل مقدار کمتر نیکل و کروم به کار رفته در آن می باشد. قیمت لوله استیل علاوه بر الیاژ به کار رفته در آن به سایز و ضخامت لوله استیل نیز بستگی دارد. این اختلاف قیمت در لوله استیل ۲۰۱ با بالا رفتن سایز و ضخامت به مراتب بالاتر می رود.

از لوله استیل ۲۰۱ در فضاهای باز و جاهای مرطوب نمی توان استفاده کرد زیرا با گذشت زمان کمی کیفیت و استحکام خود را از دست می دهد و زنگ می زند. در فضاهای باز و در حیاط و بالکن به دلیل باران و برف حتما باید از لوله استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ استفاده کرد که در برابر رطوبت و تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم هستند.

از نرده استیل ۲۰۱ در داخل ساختمان و راه پله ها و پنجره های داخلی استفاده می شود. توصیه می کنیم از لوله استیل ۲۰۱ در شهرهای مرطوب ایران استفاده نشود زیرا خیلی زود کیفیت خود را از دست می دهد و زنگ می زند. به دلیل مقاومت کم لوله استیل ۲۰۱ بیشتر برای زیباسازی و دکوراسیون منزل و محیط کار از آن استفاده می شود. هنگام خرید لوله استیل حتما به جنس الیاژ به کار رفته در ان دقت کنید تا دچار انتخاب اشتباه نشوید.

hsjkgs hsjdg
لوله
استنلس-استیل-۳۱۶
قیمت لوله استنلس استیل

r

استنلس-استیل-۳۱۶
لوله-استنلس-استیل-چیست
لوله استیل
قیمت لوله استی
قیمت لوله استی